logo
Precyzyjny obcinacz boczny o twardości ostrza 64HRC KNIPEX 7861125
nr katalogowy: 19222
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowany przedmiot jest ORYGINALNYM produktem renomowanej, niemieckiej firmy KNIPEX, specyfikacja dostępna jest na stronie producenta tutaj.

Oferowane narzędzie służy do cięcia drutów i przewodów oraz przecinania i wycinania drobnych elementów metalowych w układach i podzespołach elektronicznych i mechanicznych. Ostrze o twardości 64HRC wykonane z indukcyjnie hartowanej stali umożliwia cięcie drutów stalowych o średnicy do 1.2mm oraz drutów z metali miękkich (miedzianych, aluminiowych, srebrnych itp.) o średnicy do 1.6mm. Możliwe jest również cięcie kabli z włóknem szklanym (światłowodów).
Wymiary i profilowanie końcówek tnących przedstawia rysunek poniżej:
Precyzyjnie szlifowane ostrze umożliwia cięcie gęsto ułożonych przewodów oraz wycinanie z trudno dostępnych miejsc (np. w obwodach drukowanych).
Rękojeść narzędzia wykończona jest specjalnym antypoźlizgowym tworzywem, sprężyna powrotna umożliwia automatyczne rozwarcie szczęk po obcięciu, trzpień oporowy ogranicza rozwarcie. Obcinacz wykonany jest ze stali narzędziowej hartowanej wielostopniowo olejowo, hartowane indukcyjnie ostrza mają twardość 64HRC, długość ramion wynosi ok. 11.5cm.
Dane techniczne
Materiał: stal narzędziowa, ostrza hartowane indukcyjnie, szlifowane, rękojeść z wielokomponentowymi antypoźlizgowymi nakładkami
Twardośc ostrzy: ok. 64HRC
Maksymalna średnica przecinanych przewodów: żelazo, stal - max 1.2mmm, metale kolorowe - max 1.6mm
Wymiary (długość/szerokość/grubość): 125/50/13mm
Masa: ok. 58g
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu