logo
Adapter modułów KEYSTONE na szynę DIN 35mm SOLARIX
nr katalogowy: 49941
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą adaptera jest renomowana czeska firma SOLARIX, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, instrukcja instalacji dostępna jest tutaj, zaś karta katalogowa dostępna jest tutaj

Oferowany adapter służy mocowania modułów typu KEYSTONE na szynie DIN typ O-35mm (czyli na typowym wsporniku montażowym stosowanym w szafkach i rozdzielnicach elektrycznych).
Oferowany adapter posiada tabliczkę opisową oraz klapkę przeciwkurzową. Adapter ma szerokość 1 modułu DIN (18mm), można do niego wpinać elementy KEYSTONE o maksymalnej długości do 50mm. Adapter posiada boczne dekielki ochronne które można zdemontować przy mocowaniu obok siebie kilku adapterów.
Uwaga! Różne moduły KEYSTONE mają nieco różniące się między sobą systemy mocowań. Z uwagi na to nie wszystkie moduły pasują idealnie do oferowanego adaptera (mogą wystapić lekkie luzy lub zbyt ciasne spasowania). Czasem może wystąpić konieczność lekkiego podpiłowania elementu lub adaptera w celu dokładnego spasowania - nie powinno to sprawić kłopotu doświadczonemu instalatorowi.
Dane techniczne
Kolor: szary
Wymiary adaptera (wysokość/szerokość/głębokość): 70mm/18.0mm(bez dekielków) lub 21.0mm(z dekielkami)/68.0mm
Masa: ok. 34g
Wymiary portu KEYSTONE: 19.2/14.9mm
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu