logo
Kabel AV S-VIDEO (SVHS) wtyk-wtyk HQ 10.0m
powiększenie powiększenie
nr katalogowy : 11727
Przyłącze S-VIDEO - S-VIDEO (miniDIN 4P) ma zastosowanie jako interconnect video. Standard S-VIDEO przesyła analogowy sygnał video rozbity na dwie składowe: luminancję i chrominancję. Przesyłanie sygnału obrazu za pomocą dwu osobno ekranowanych składowych zapewnia wyższą jakość i odporność na zakłócenia przesyłanego sygnału w stosunku do standardu composite video gdzie obraz przesyłany jest jednym przewodem
Oferowane przyłącze te stosowane jest do przesyłania obrazu pomiędzy sprzętami posiadającymi we/wy S-VIDEO w postaci gniazda miniDIN 4P lub miniDIN 7P (np. komputery (stacjonarne lub laptopy), kamery video, magnetowidy, DVD, odbiorniki TV CRT, plazmowe, LCD, projektory, rzutniki itp)

Uwaga1! Przyłącze przenosi sygnał video w standardzie S-VIDEO czyli z rozdzieloną luminancją i chrominancją. W związku z tym oba łączone sprzęty muszą obsługiwać ten standard. Należy sprawdzić czy w obu łączonych sprzętach jest okrągłe gniazdo 4-ro lub 7-mio pinowe z napisem S-VIDEO lub SVHS. Należy również (dotyczy to sprzętów obsługująch kilka standardów przesyłania sygnału np. composite, RGB, S-VIDEO) pamiętać o uaktywnieniu przesyłania sygnału w trybie S-VIDEO (najczęściej jest to opcja do wyboru w menu sprzętu).

wtyczki: S-VIDEO [SVHS, mini DIN] 4P (męski), korpus aluminiowy, styki złocone
Długość: 10.0 m
średnica przewodu: ok. 6mm (ekranowany, miedź beztlenowa)
Masa: ok. 482 gSTRATOS | tel.22.834.88.30 |fax.22.834.75.94 |e-mail: info@stratos.com.pl
01-823 Warszawa ul. Kasprowicza 107 (Szkoła Podstawowa nr 223)