logo
Wtyk RCA/CINCH na kabel pozłacany HQ VITALCO
nr katalogowy: 17190
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowane złącza sprzedajemy wyłącznie w parzystych ilościach. Każda para składa się z 2 wtyków oznaczonych różnymi kolorami. Wtyki są oznaczone dwoma kolorami dla uniknięcia pomyłek przy łączeniu ze sobą komponentów zestawu audio-video.

Dostawcą wtyków jest renomowana firma VITALCO - producent kabli i osprzętu AV.

RCA (zwane też często CINCH) jest najbardziej popularnym typem złącza używanym do przesyłania sygnałów analogowych (AUDIO STEREO rzadziej AUDIO-VIDEO Composite, Component, RGB) lub cyfrowych (S/PDIF COAXIAL) stosowanym w sprzętach AV (amplitunery, odtwarzacze DVD, BR, tunery SAT, CAR AUDIO itp). Złącze ma centralny pin sygnałowy oraz masę na zewnętrznej tulei. Do złącz RCA stosuje się kabel współosiowy (koncentryczny) o impedancji 75Ω.

Oferowane złącze przeznaczone jest do lutowania na kablu koncentrycznym o średnicy do 6mm. Kontakt do lutowania żyły sygnałowej (SIGNAL) ma postać wyprofilowanej tulejki, kontakt do ekranu (GROUND) wykonany jest w formie 'chorągiewki' do której ekran można przylutować lub którą można na ekranie zacisnąć.
Wykonanie złącza (użyte materiały i reżim produkcyjny) zapewniają wysoką jakość połączenia i ekranowania przesyłanego sygnału.
Dane techniczne
Złącze: wtyk RCA/CINCH na kabel męski
Materiał: korpus i osłona mosiężne, styki złocone
Długość: 49mm
Średnica: 13mm
Masa 1 szt: 14g
Maksymalna średnica wprowadzanego przewodu: 6mm
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu