logo
Wtyk RCA/CINCH na kabel 9mm pozłacany zaciskowy HQ VITALCO
nr katalogowy: 17444
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowane złącza sprzedajemy wyłącznie w parzystych ilościach. Każda para składa się z 2 wtyków oznaczonych różnymi kolorami. Wtyki są oznaczone dwoma kolorami dla uniknięcia pomyłek przy łączeniu ze sobą komponentów zestawu audio-video.

Dostawcą wtyków jest renomowana firma VITALCO - producent kabli i osprzętu AV.

RCA (zwane też często CINCH) jest najbardziej popularnym typem złącza używanym do przesyłania sygnałów analogowych (AUDIO STEREO rzadziej AUDIO-VIDEO Composite, Component, RGB) lub cyfrowych (S/PDIF COAXIAL) stosowanym w sprzętach AV (amplitunery, odtwarzacze DVD, BR, tunery SAT, CAR AUDIO itp). Złącze ma centralny pin sygnałowy oraz masę na zewnętrznej tulei. Do złącz RCA stosuje się kabel współosiowy (koncentryczny) o impedancji 75Ω.

Oferowane złącze przeznaczone jest do lutowania na kablu koncentrycznym o średnicy do 9mm. Kontakt do lutowania żyły sygnałowej (SIGNAL) ma postać wyprofilowanej tulejki, ekran (GROUND) lutowany jest do tulei zewnętrznej.
Ciekawą i użyteczną funkcją oferowanych złączy jest funkcja unieruchomiania na gnieździe RCA w którym umieszczany jest wtyk. Dokręcenie zewnętrznej nakrętki dociskowej powoduje koncentryczne dociśnięcie "tulipana" na gnieździe RCA i zapewnia doskonałe przyleganie wtyku do gniazda na całym obwodzie.
Maksymalna średnica kabla, na którym obsadzany jest wtyk wynosi ok. 9mm. Do unieruchomienia kabla we wtyku służy śrubka.
Wykonanie złącza (mosiężny korpus, złocone styki) zapewniają wysoką jakość połączenia i ekranowania przesyłanego sygnału.
Dane techniczne
Złącze: RCA/CINCH wtyk na kabel męski
Materiał: korpus i osłona mosiężne, styki złocone
Długość: 48mm
Średnica: ok. 14mm
Masa 1 szt: 23g
Maksymalna średnica wprowadzanego przewodu: 9mm
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu