logo
Wtyk JACK 3.5mm 3-polowy TRS stereo kątowy HQ CHROM VITALCO
nr katalogowy: 17484
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą wtyków jest renomowana firma VITALCO - producent kabli i osprzętu AV.

Wtyk Jack 3.5mm stereo 3-polowy TRS (Tip-Ring-Sleeve) wykorzystywany jest w połączeniach wymagających dwóch kanałów przesyłu danych (trzecia żyła to masa) np. AUDIO L, AUDIO R (połączenie najczęściej spotykane w słuchawkach, odtwarzaczach MP3, kartach dźwiękowych) lub AUDIO MONO, MICROPHONE (w zestawach słuchawkowych).

Oferowane złącze jest wtykiem kątowym co jest to pomocne lub czasem niezbędne w przypadku, gdy brak miejsca wymusza zagięcie kabla natychmiast po wyjściu z gniazda (np. w sprzętach dosuniętych do ściany). Silne zagięcie kabla w kablach z "prostymi" wtyczkami może skutkować pęknięciem lub naderwaniem żyły wewnętrznej/ekranu i w efekcie pogorszeniem transmisji sygnału. Kątowa wtyczka umożliwia użycie kabla w miejscach gdzie dostępny dystans wynosi jedynie ok. 2cm.
Wtyk przeznaczony jest do przylutowania ekranowanego, dwużyłowego przewodu. Kontakty Tip i Ring do lutowania żył sygnałowych mają postać krótkich blaszek, kontakt do ekranu Sleeve wykonany jest w formie "chorągiewki" do której ekran można przylutować lub zacisnąć.
Korpus wtyku wykonany jest z mosiądzu, metalowa osłona zapewnia dobre ekranowanie, elementy stykowe są pozłacane 24 karatowym złotem. Otwór na kabel umożliwia wprowadzenie kabla o średnicy do 6mm.
Dane techniczne
Złącze: Wtyk Jack 3.5mm 3-polowy TRS męski kątowy
Materiał: korpus mosiężny, osłona metalowa, styki złocone
Wymiary (długość/szerokość/głębokość): ok. 31/26/10mm
Masa 1 szt: 11g
Maksymalna średnica wprowadzanego przewodu: ok. 6mm
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu