logo
Wtyk XLR/CANNON 3-pinowy na kabel lutowany ze sprężynową odgiętką
nr katalogowy: 17805
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowane złącza sprzedajemy wyłącznie w parzystych ilościach. Każda para składa się z 2 wtyków oznaczonych różnymi kolorami. Złącza są oznaczone dwoma kolorami dla uniknięcia pomyłek przy łączeniu ze sobą komponentów sprzętów estradowych lub zestawów głośnikowych.

XLR (External Line Return) to standard profesjonalnych złączy wykorzystywany w technice audio, video oraz w sprzęcie głośnikowym i oświetleniowym. Inna nazwa to CANNON (od twórcy standardu). Standard definiuje liczbę pinów od 3 do 7, najbardziej popularne są złącza 3-pinowe oraz 5-pinowe.
Oferowany wtyk jest złączem 3-pinowym męskim i przeznaczony jest do lutowania na wielożyłowym kablu o średnicy do 7mm. 3 cynowane profilowane tylejki oraz płaski konektor służą do przylutowania żył sygnałowych oraz ekranu. Plastikowa wkładka izolacyjna chroni przed przypadkowym zwarciem styków sygnałowych z obudową.
Metalowa osłona wykonana jest ze stopu cynku, mosiężne styki kontaktowe są cynowane, stalowa sprężynowa przegiętka chroni kabel przed przełamaniem i pozwala na wprowadzenie kabla o średnicy do 7mm. Wykonanie złącza (użyte materiały i reżim produkcyjny) zapewniają wysoką jakość połączenia i ekranowania przesyłanego sygnału.
Dane techniczne
Złącze: wtyk XLR/CANNON 3P na kabel męski
Materiał: styki mosiężne cynowane, osłona ze stopu cynku, przegiętka stalowa
Długość: 115mm
Średnica (w najszerszej części): ok. 19mm
Masa 1 szt: 40g
Maksymalna średnica wprowadzanego przewodu: 7mm
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu