logo
Gniazdo XLR 3P na kabel ze sprężynową odgiętką
nr katalogowy: 18805
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowane złącza sprzedajemy wyłącznie w parzystych ilościach. Każda para składa się z 2 gniazd oznaczonych różnymi kolorami. Złącza są oznaczone dwoma kolorami dla uniknięcia pomyłek przy łączeniu ze sobą komponentów sprzętów estradowych lub zestawów głośnikowych.

XLR to standard profesjonalnych złączy wykorzystywany w technice audio, video oraz w sprzęcie głośnikowym i oświetleniowym. Inna nazwa to CANNON (od twórcy standardu). Standard definiuje liczbę pinów od 3 do 7, najbardziej popularny jest standard 3 pinowy.

Oferowane gniazdo jest złączem 3-pinowym żeńskim i przeznaczone jest do lutowania na wielożyłowym kablu o średnicy do 7mm. 3 cynowane profilowane blaszki oraz płaski konektor służą do przylutowania żył sygnałowych oraz ekranu. Plastikowa wkładka izolacyjna chroni przed przypadkowym zwarciem styków sygnałowych z obudową.
Metalowa osłona wykonana jest ze stopu cynku, mosiężne styki kontaktowe są cynowane, stalowa sprężynowa przegiętka chroni kabel przed przełamaniem i pozwala na wprowadzenie kabla o średnicy do 7mm. Wykonanie złącza (użyte materiały i reżim produkcyjny) zapewniają wysoką jakość połączenia i ekranowania przesyłanego sygnału.
Dane techniczne
Złącze: gniazdo XLR/CANNON 3P na kabel żeńskie
Materiał: styki mosiężne cynowane, osłona ze stopu cynku, przegiętka stalowa
Długość: 120mm
Średnica (w najszerszej części): ok. 19mm
Masa 1 szt: 44g
Maksymalna średnica wprowadzanego przewodu: 7mm
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu