logo
Zaciskacz złączy koncentrycznych H1000, UHF-8 HANLONG HT-106S
nr katalogowy: 19594
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowane narzędzie jest ORYGINALNYM produktem renomowanej, tajwańskiej firmy HANLONG, specyfikacja dostępna jest na stronie producenta tutaj.

Narzędzie służy do zaciskania złączy współosiowych (koncentrycznych) typu F, BNC, TNC, UHF, N, SMA, FME, SMA, SMB, SMC, MCX itp. na kablu koncentrycznym typu H1000, UHF-8 i ich odpowiednikach.
Szczęki narzędzia posiadają dwa sześciokątne otwory do zaciśnięcia tulejki do wymiaru 10.30mm (0.406") oraz pinu złącza do wymiaru 2.60mm (0.102").
Złącze po obsadzeniu na odpowiednio obrobionym przewodzie należy umieścić we właściwym gnieździe szczęk narzędzia i zacisnąć ramiona. Jeśli złącze posiada pin to w pierwszej kolejności należy zacisnąć (lub przylutować) pin na żyle centralnej przewodu.
Uwaga! Z uwagi na fakt, iż normy typów przewodów dopuszczają odchylenia w wymiarach przewodu (średnica żyły, średnica dielektryka, średnica płaszcza) do kilku dziesiątych mm, do tego samego typu przewodu produkowane są różne złącza oraz narzędzia o różnych rozmiarach otworów zaciskowych. Przed wyborem odpowiedniego narzędzia należy zatem dopasować posiadane złącza i przewody do właściwego dla nich rozmiaru gniazd zaciskowych narzędzia. Rozmiary te podajemy w danych technicznych oraz na rysunku poglądowym.

Narzędzie wykonane jest z hartowanej stali węglowej, długość ramion wynosi 16 cm, posiada wymienne szczęki dociskowe obrabiane CNC (precyzyjna obróbka numeryczna), rękojeść wykończona jest specjalnym antypoślizgowym tworzywem, sześciopozycyjne pokrętło do regulacji siły nacisku potrzebnej do zaciśnięcia tulejki zapewnia właściwy docisk zgodny ze specyfikacja obrabianych złącz.
Dane techniczne
Materiał: hartowana stal węglowa, rękojeść wykończona antypoślizgowym tworzywem TPR
Długość ramion: ok. 16cm
Rozmiar sześciokątnych otworów:
1) 2.60mm (0.102") ±0.1mm
2) 10.30mm (0.406") ±0.1mm
Wymiary (długość/szerokość/grubość): 220/80/25mm
Masa: ok. 660g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu