logo
Narzędzie klucz do nakręcania/odkręcania wtyków F SAT długi HANLONG HT-2206F
nr katalogowy: 19886
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowany przedmiot jest ORYGINALNYM produktem renomowanej, tajwańskiej firmy HANLONG, specyfikacja dostępna jest na stronie producenta tutaj.

Oferowany klucz jest narzędziem do dokręcania/odkręcania wtyków F na gniazdach oraz mocowania wtyków F na kablu. Osadzony na długim 15cm wysięgniku sześciokątny klucz dopasowany rozmiarem do wtyków F ze wzdłużnym rozcięciem na kabel zapewnia doskonały chwyt wtyku i pozwala na szybkie zastosowanie narzędzia w każdych warunkach.
Narzędzie jest szczególnie użyteczne gdy gniazda F do których musimy przykręcić/odkręcić wtyki umieszczone są blisko siebie (konwertery TWIN, QUAD, OCTO, multiswitche, wzmacniacze itp.) i z powodu braku miejsca niemożliwe jest zastosowanie szczypiec lub kombinerek.
Dodatkową funkcją narzędzia jest umieszczony na drugiej stronie rękojeści "trzymak" wtyku F który ułatwia osadzanie wtyku F na kablu. Po nakręceniu wtyku F na gniazdo w rękojeści obsadzenie wtyku na przygotowanym kablu jest operacją dużo wygodniejszą i pozwala uniknąć obtarć dłoni, co często przytrafia się przy obsadzaniu wtyków gołą ręką.
Dane techniczne
Materiał: niklowana stal weglowa, rękojeść TS
Długość wysięgnika: 155mm
Wymiary (długość z rękojeścią/średnica): 255/24mm
Masa: ok. 93g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu