logo
Przyłącze wtyk Jack 3.5mm - wtyk Jack 3.5mm 3P TRS stereo proste 1.5m PROLINK AUDIO
nr katalogowy: 21040
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Kabel jest oryginalnym produktem renomowanej firmy PROLINK - producenta wysokiej klasy osprzętu AV.

Oferowane przyłącze służy do przesyłania analogowego sygnału AUDIO STEREO. Sygnały lewego i prawego kanału przesyłane są między sprzętami posiadającymi gniazda audio typu Jack 3.5mm 3P TRS stereo (np. karta dżwiękowa komputera stacjonarnego lub laptopa, odbiornik MP3, smartfon, tablet, CD-ROM, odbiornik TV, boombox, wieża stereo itp.). Najczęstszym zastosowaniem kabla jest podłączenie smartfona/tabletu/komputera/laptopa do boomboxa/amplitunera w celu przesłania dźwięku stereo.

Oferowane przyłącze jest kablem typu SLIM. Cienki, giętki przewód oraz wtyczki Jack z osłonami o bardzo małych rozmiarach umożliwiają stosowanie kabla w trudno dostępnych miejscach i pozwalają na wygodne prowadzenie kabla. Kabel wykonany jest z czystej miedzi beztlenowej (OFC o czystości 99.96%), obudowy złącz wykonane są z miękkiego w dotyku tworzywa TPE (Thermo Plastic Elastomer) , wszystkie złącza i żyły sygnałowe są w pełni ekranowane, styki są złocone.

Uwaga! Oferowany przez nas kabel jest stereofoniczny, przesyłający sygnał lewego i prawego kanału. Nic nie stoi na przeszkodzie aby kabel pracował w trybie mono przesyłając sygnał monofoniczny. Wykorzystywana jest wówczas tylko żyła lewego kanału.
Dane techniczne
Złącza: 2x Jack 3.5mm 3P TRS stereo prosty, korpusy aluminiowe oblewane TPE , styki złocone
Średnica przewodu: ok. 3.5mm (ekranowany, miedź beztlenowa OFC 99.96%)
Długość: 1.5m
Masa: ok. 26g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu