logo
Przyłącze wtyk XLR - gniazdo XLR 3P HQ 2x0.22mm² CORDIAL 1.0m
nr katalogowy: 21342
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowane przyłącze wykonane jest z przewodu CMK222 renomowanej niemieckiej firmy CORDIAL, szczegółowy opis przewodu dostępny na stronie producenta tutaj, zaś specyfikacja dostępna jest tutaj.

XLR to standard profesjonalnych złączy wykorzystywany w technice audio, video oraz w sprzęcie głośnikowym i oświetleniowym. Inna nazwa to CANNON (od twórcy standardu). Standard definiuje liczbę pinów od 3 do 7, najbardziej popularny jest standard 3 pinowy.
Oferowany kabel jest przyłączem w standardzie 3-pinowym i ma zastosowanie w technice estradowej jako interconect lub przedłużacz audio. Przyłącza te używane są do przesyłania zbalansowanych lub niezbalansowanych analogowych sygnałów w sprzętach posiadających złącza we/wy AUDIO w postaci złączy XLR/CANNON 3P (np. mikrofony, wzmacniacze, miksery, instrumenty muzyczne itp.). Przyłącze posiada wtyk XLR 3P z jednej oraz gniazdo XLR 3P z drugiej strony:
Schemat połączeń wewnętrznych oferowanego kabla prezentujemy poniżej:
Przyłącze wykonane jest z kabla sygnałowego z miedzi beztlenowej OFC o wysokim stopniu czystości (99.96%) o grubości 2x0.22mm², ekranowanie wykonane jest ze spiralnie skręconej miedzianej siatki. Płaszcz przewodu wykonany z elastycznego PVC ułatwia układanie i prowadzenie kabla oraz zapewnia eksploatację w tempertaturach -20~+70°.
Wysokiej jakości ekranowany przewód wykonany z miedzi beztlenowej oraz metalowe w pełni ekranowane złącza gwarantują odporność na zakłócenia oraz wysoką jakość transmisji przesyłanych sygnałów.
Dane techniczne
Złącza: XLR/CANNON 3P męski, XLR/CANNON 3P żeński, osłona metalowa, styki niklowane
Przewód: CORDIAL CMK 222 (Cu OFC 99.96% 2x0.22mm² AWG24, ekran siatka Cu, płaszcz PVC ∅6.4mm)
Długość: 1.0m
Masa: ok. 110g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu