logo
Adapter 2xwtyk XLR 3P - wtyk JACK 3.5/3P 0.1m VITALCO
nr katalogowy: 22968
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Jack 3.5/3P TRS to popularny standard złączy stosowanych do przesyłania analogowych sygnałów stereo w sprzęcie audio oraz audio-video. XLR to standard profesjonalnych złączy wykorzystywany w technice audio, video oraz w sprzęcie głośnikowym i oświetleniowym. Inna nazwa to CANNON (od twórcy standardu). Standard XLR definiuje liczbę pinów od 3 do 7, najbardziej popularny jest standard 3 pinowy. Standard ten stosowany jest najczęściej do przesyłania zbalansowanych lub niezbalansowanych analogowych sygnałów w sprzętach posiadających złącza we/wy AUDIO w postaci złączy XLR/CANNON 3P.

Oferowany adapter służy do połączenia sprzętów/kabli wyposażonych w złącze Jack 3.5/3P z urządzeniami/kablami posiadającymi złącza XLR 3P w celu przesłania niezbalansowanych analogowych sygnałów. Adapter posiada męskie złącze Jack 3.5/3P TRS stereo z jednej oraz 2 męskie złącza XLR 3P z drugiej strony.
W adapterze każdy z kanałów sygnału stereo ze styków TR Jacka (T-kanał LEWY, R-kanał PRAWY, S-wspólna masa) przesyłany jest do jednego z wtyków XLR (kanał LEWY do jednego a prawy do drugiego wtyku XLR). Schemat połączeń wewnętrznych oferowanego adaptera prezentujemy poniżej:
Wtyki adaptera posiadają metalowe osłony, styki wtyku Jack są złocone, styki wtyków XLR - cynowane. Kabel łączący posiada podwójne ekranowanie. Wykonanie adaptera (użyte materiały i reżim produkcyjny) zapewniają wysoką jakość połączenia i ekranowania przesyłanego sygnału.
Dane techniczne
Złącza: JACK 3.5mm stereo 3P TRS męski, 2x XLR/CANNON 3P męski
Materiał: JACK - osłona aluminiowa, styki złocone, XLR - osłony ze stopu cynku, styki mosiężne cynowane
Przewód: przewodnik Cu OFC 10x0.12, ekran folia Alu + siatka Cu 48x0.12, płaszcz PVC ∅5.0mm
Długość kabla (bez wtyczek): ok. 11cm
Masa: ok. 76g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu