logo
Łącznik gender-changer USB2.0 HighSpeed 480Mb/s gniazdo A - gniazdo A typ KEYSTONE
nr katalogowy: 32312
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowany przedmiot jest łącznikiem posiadającym z obu stron gniazda USB2.0 typu A. Łącznik służy do połączenia dwóch przewodów USB2.0 zaopatrzonych we wtyki typu USB A. Dzięki temu możemy uzyskać przyłącze o większej długości. Łącznik może być również stosowany jako element instalacji podtynkowej/natynkowej w gniazdach ściennych. Łącznik spełnia wymagania standardu USB2.0 (transmisja na poziomie 480Mb/s) i jest kompatybilny ze standardem USB1.1 oraz USB1.0. Wymiarowanie łącznika przedstawiamy poniżej:
Łącznik posiada zaczepy standardu KEYSTONE dzięki czemu mozliwe jest proste (przez zatrzask) mocowanie w uchwytach typu KEYSTONE. Uchwyty takie stosowane są w osprzęcie teleinformatycznym. Istnieje cała gama puszek, ramek, adapterów i paneli RACK z uchwytami KEYSTONE przeznaczonych do zamocowania elementów posiadających zatrzaski typu KEYSTONE. Przykładowe rozwiązania puszek, ramek, adapterów i paneli z wpiętymi złączami typu KEYSTONE prezentujemy na poniższych przykładach:
W ofercie posiadamy puszki i ramki z pustymi portami KEYSTONE, adaptery KEYSTONE (do systemu MEDIABOX 45, na szynę DIN, przykręcane itp.) oraz panele systemów RACK 10" i RACK 19" z portami KEYSTONE. Oferowane przez nas złącza, adaptery, puszki, ramki oraz panele KEYSTONE można znaleźć w naszej ofercie wpisując KEYSTONE w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Obsługiwany standard: USB2.0/1.1, transfer max 480Mb/s
Złącza: 2x USB2.0 typ A żeńskie
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 35/17/16.5mm
Standard Keystone 19.35mm x 14.8mm
Masa: ok. 10g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu