logo
Adapter USB2.0 HighSpeed wtyk USB/C - gniazdo USB/mikroB
nr katalogowy: 32324
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdj?iu aby powi?szy?/strong>
powi?szenie powi?szenie
Opis przedmiotu
Standard USB3.2 typ C wprowadzony w 2015 jako modyfikacja USB3.1 zachowuje kompatybilność z USB1.1, USB2.0, USB3.0 i USB3.1 oraz dodaje możliwość przesyłania zasilania o mocy do 100W (tzw tryb Power Delivery), przesyłania sygnałów video oraz przesyłania sygnałów analogowych (Alternate Mode). Dodatkowe funkcje interfejsu USB-C (ładowanie dużym prądem, przesyłanie obrazu oraz sygnałów analogowych) uruchamiane są na drodze negocjacji między połączonymi urządzeniami (o ile posiadają one zaimplementowane te funkcje). Wtyczka USB-C posiada 24 piny, jest mała i symetryczna – daje się wetknąć w obu kierunkach co znacznie ułatwia podłączanie. Aktualnie złącza USB/C występują w większości urządzeń stacjonarnych oraz mobilnych (komputery, laptopy, smartfony, tablety).

Oferowany adapter realizuje funkcję Slave czyli umożliwia podłączenie urządzenia peryferyjnego (tabletu, smartfona) z gniazdem USB/C do komputera (ew. ładowarki) w celu transmisji danych i ładowania. Głównym zastosowaniem adaptera jest ładowanie smartfona/tabletu posiadaną ładowarką z wtykiem USB/mikro-B.
Adapter współpracuje z każdym rodzajem i trybem USB-C, gwarantuje kompatybilność ze standardami USB1.1 oraz USB2.0 i zapewnia transmisję do 480Mb/s.
Dane techniczne
Obsługiwany standard: USB2.0/1.1, transfer max 480Mb/s
Realizowana funkcja: USB2.0 Slave
Złącza: USB2.0 typ mikroB żeński, USB2.0 typ C męski, złocone styki
Wymiary (długość/szerokość/grubość): 24/10/5mm
Masa: ok. 1g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu