logo
Adapter USB3.2 SuperSpeed+ 10Gb/s 4K/60Hz kątowy boczny wtyk C - gniazdo C DELOCK
nr katalogowy: 32331
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą przedmiotu jest renomowana niemiecka firma DELOCK, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj zaś specyfikacja dostępna jest tutaj.

Standard USB3.2 typ C wprowadzony w 2015 jako modyfikacja USB3.1 zachowuje kompatybilność z USB1.1, USB2.0, USB3.0 i USB3.1 oraz dodaje możliwość przesyłania zasilania o mocy do 100W (tzw tryb Power Delivery), przesyłania sygnałów video oraz przesyłania sygnałów analogowych (Alternate Mode). Dodatkowe funkcje interfejsu USB-C (ładowanie dużym prądem, przesyłanie obrazu oraz sygnałów analogowych) uruchamiane są na drodze negocjacji między połączonymi urządzeniami (o ile posiadają one zaimplementowane te funkcje). Wtyczka USB-C posiada 24 piny, jest mała i symetryczna – daje się wetknąć w obu kierunkach co znacznie ułatwia podłączanie. Aktualnie złącza USB/C występują w większości urządzeń stacjonarnych oraz mobilnych (komputery, laptopy, smartfony, tablety).

Oferowany adapter zmienia sposób wprowadzania wtyku USB/C - dzięki temu możemy wygodniej poprowadzić kabel. Najczęściej posiadany kabel ma wtyczkę prostą co powoduje ułożenie kabla prostopadłe do urządzenia. Oferowany przez nas adapter umożliwia poprowadzenie kabla równolegle do krawędzi urządzenia, co bywa przydatne w niektórych sytuacjach np. przy sprzętach zawieszonych lub przysuwanych do ściany.
Z uwagi na fakt, iż wtyk USB/C jest symetryczny, można adapter umieścić w gnieździe na dwa sposoby uzyskując prowadzenie kabla w lewo lub prawo w stosunku do portu USB/C. W ofercie posiadamy również adaptery kątowe góra-dół pozwalające na poprowadzenie kabla do góry lub do dołu w stosunku do gniazda. Wymiarowanie adaptera prezentujemy poniżej:
Adapter spełnia wymagania standardu USB3.2 gen 1 (transmisja na poziomie 10Gb/s, przesyłanie obrazu 4K/60Hz, przesyłanie zasilania PD 3A) i jest kompatybilny ze standardem USB3.1 gen2.
Dane techniczne
Obsługiwany standard: USB3.2 gen1, transfer max 10Gb/s, Video max 4K/60Hz, ładowanie max 45W
Złącza: USB3.2 typ C męski, USB3.2 typ C żeński, złocone styki
Wymiary (głębokość/szerokość/wysokość): 25/25.5/6.5mm
Masa: ok. 4g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu