logo
Adapter USB3.1 SuperSpeed+ 10Gb/s kątowy góra-dół wtyk C - gniazdo C DELOCK
nr katalogowy: 32333
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą przedmiotu jest renomowana niemiecka firma DELOCK, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj zaś specyfikacja dostępna jest tutaj.

Standard USB3.2 typ C wprowadzony w 2015 jako modyfikacja USB3.1 zachowuje kompatybilność z USB1.1, USB2.0, USB3.0 i USB3.1 oraz dodaje możliwość przesyłania zasilania o mocy do 100W (tzw tryb Power Delivery), przesyłania sygnałów video oraz przesyłania sygnałów analogowych (Alternate Mode). Dodatkowe funkcje interfejsu USB-C (ładowanie dużym prądem, przesyłanie obrazu oraz sygnałów analogowych) uruchamiane są na drodze negocjacji między połączonymi urządzeniami (o ile posiadają one zaimplementowane te funkcje). Wtyczka USB-C posiada 24 piny, jest mała i symetryczna – daje się wetknąć w obu kierunkach co znacznie ułatwia podłączanie. Aktualnie złącza USB/C występują w większości urządzeń stacjonarnych oraz mobilnych (komputery, laptopy, smartfony, tablety).

Oferowany adapter zmienia sposób wprowadzania wtyku USB/C - dzięki temu możemy wygodniej poprowadzić kabel. Najczęściej posiadany kabel ma wtyczkę prostą co powoduje ułożenie kabla prostopadłe do urządzenia. Oferowany przez nas adapter umożliwia poprowadzenie kabla równolegle do krawędzi urządzenia, co bywa przydatne w niektórych sytuacjach np. przy sprzętach zawieszonych lub przysuwanych do ściany.
Z uwagi na fakt, iż wtyk USB/C jest symetryczny, można adapter umieścić w gnieździe na dwa sposoby uzyskując prowadzenie kabla w górę lub w dół w stosunku do portu USB/C. W ofercie posiadamy również adaptery kątowe boczne pozwalające na poprowadzenie kabla w lewo lub w prawo. Wymiarowanie adaptera prezentujemy poniżej:
Adapter współpracuje z każdym rodzajem i trybem USB-C, gwarantuje kompatybilność ze standardami USB3.1 oraz USB3.0 i zapewnia transmisję do 10Gb/s.
Dane techniczne
Obsługiwany standard: USB3.1/3.0, transfer max 10Gb/s
Złącza: USB3.1 typ C męski, USB3.1 typ C żeński, złocone styki
Wymiary (głębokość/szerokość/wysokość): 32/13.5/14mm
Masa: ok. 5g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu