logo
Przyłącze HDMI-HDMI v2.0 UHD 4Kx2K/60Hz AOC optyczne 50m LogiLink
nr katalogowy: 39795
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą przyłącza jest renomowana niemiecka firma LogiLink, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś specyfikacja dostępna jest tutaj.

Kabel HDMI-HDMI (High-Definition Multimedia Interface) z wtyczkami typu A jest najbardziej popularnym przyłączem do przesyłania cyfrowych sygnałów dźwięku i obrazu stosowanym w większości współczesnych sprzętów AV (karty graficzne komputerów, odtwarzacze i rekordery DVD, tunery SAT, odbiorniki TV, projektory, rzutniki TV, amplitunery itp.).
Oferowane przyłącze jest kablem AOC (Active Optical Cable) i dzięki technologii światłowodowej zapewnia przepustowość 18Gb/s przy dugości 50m oraz średnicy kabla wynoszącej tylko 4.5mm. Kabel posiada włókna światłowodowe (OM3 MultiMode) do przesyłania sygnałów obrazu i dźwięku oraz przewodniki miedziane do przesyłania zasilania i sygnałów o niskiej przepływności:
Oferowane przyłącze spełnia wszystkie paramatry standardu HDMI v2.0: UHD 4K/60Hz, color 4:4:4, głębia koloru 48b/px, 3D, HDR, Dolby Vision oraz HDCP 2.2. Kabel jest kierunkowy, posiada nadajnik oraz odbiornik które są umieszczone we wtyczkach. Dzięki niewielkiemu poborowi prądu nie jest wymagane dodatkowe zasilanie - prąd pobierany jest z portu HDMI do którego podłączony jest kabel.

Uwaga! Z uwagi na kierunkowość kabla należy pamiętać o odpowiednim podłączaniu - wtyczkę z napisem SOURCE należy podłączyć do źródła sygnału (Blu-Ray, karta graficzna itp.) zaś wtyczkę z napisem DISPLAY - do odbiornika sygnału (TV, monitor, rzutnik).
Dane techniczne
Klasa: PREMIUM HDMI HIGH SPEED with ETHERNET, zgodny z HDMI v2.0
Złącza: 2x HDMI 19-pin typ A męski, metalowe osłony, pełne ekranowanie, styki sygnałowe złocone 24-karat gold
Przewód: hybrydowy optyczno-miedziany, 4 włókna światłowodowe 50/125 um OM3, 8 żył OFC AWG28, średnica ok. 4.5mm
Płaszcz: PVC-TPE
Kolor: czarny
Długość: 50m
Wymiary rolki (średnica/wysokość): 25/6cm
Waga: ok. 1740g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu