logo
Bateria dodatkowa USB 5V/6000mAh PowerBank LogiLink
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
nr katalogowy : 39867
Oferowane przez nas urządzenie jest towarem nowym, nieużywanym, zapakowanym fabrycznie. Oferowany przedmiot tak jak wszystkie sprzedawane przez nas produkty jest towarem aktualnie dostępnym w naszym magazynie co umożliwia natychmiastową wysyłkę.

Dostawcą urządzenia jest renomowana niemiecka firma LogiLink. Szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś specyfikacja dostepna jest tutaj.

Oferowana bateria dodatkowa umożliwia podłączenie sprzętu mobilnego sprzętu (smartfony, MP3, aparaty cyfrowe, telefony komórkowe, tablety itp.) w celu wydłużenia czasu działania.
Zastosowany akumulator Litowo-Polimerowy o parametrach 5V/6000mAh zapewnia 6-8 krotne powiększenie standardowej pojemnosci typowego smartfona.
Dwa wyjściowe standardowe złącze USB umożliwiają podłączenie ładowanych sprzętów kablami USB (tych kabla nie ma w komplecie - powinny być na wyposażeniu ładowanego sprzętu - są to zwykle kable z końcówką miniUSB lub mikroUSB.
Całkowity prąd wyjściowy pobierany z obu gniazd wynosi max. 2A co oznacza, że można podłaczyć dwa urządzenia i czerpać np 2x1A, ewentualnie jedno urządzenie i pobierać 2A.
Wbudowane gniazdo mikroUSB/B oraz dołączony kabel USB/A-mikroUSB/B pozwalają na ładowanie baterii zarówno przy odłączonym jak i podłączonym smartfonie/telefonie/tablecie. Niebieski ekran informacyjny pokazuje aktalny proces (charging/discharging) oraz stan naładowania dodatkowej baterii wformie graficznej i numerycznej. Ładować możemy zarówno z portu USB komputera jak i z zasilacza 5V USB (zasilacza nie ma w komplecie z baterią)

Pojemność: 5V/6000mAh
Akumulator: Li-Pol (litowo-polimerowy)
Złącza: 2xgniazdo USB typ A (wyjście ładowania 5V/2000mA), 1xgniazdo mikroUSB/B (wejście ładowania 5V 500-1000mA)
Kabel przyłączeniowy: USB/A-mikroUSB/B długość ok. 20cm
Wymiary (szerokość/wysokość/grubość): 66/105/16mm
Masa: ok. 102g
Komplet zawiera baterię, kabel przyłączeniowy ładowania oraz instrukcję użytkowania.STRATOS | tel.22.834.88.30 |fax.22.834.75.94 |e-mail: info@stratos.com.pl
01-823 Warszawa ul. Kasprowicza 107 (Szkoła Podstawowa nr 223)