logo
Kabel pomiarowy do łączówek LSA/KRONE wtyk LSA 2P - wtyk RJ10/6P2C 1.5m
nr katalogowy: 41575
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowany kabel pomiarowy służy do pomiarów i diagnostyki pary żył w łączówkach nierozłącznych LSA/KRONE. Kabel posiada wtyk LSA 2P z jednej oraz wtyk RJ10/6P2C z drugiej strony. Wtyk LSA 2P pasuje do styków diagnostycznych w łączówkach LSA/KRONE.
Po umieszczeniu wtyku LSA 2P w łączówce można dokonywać testów i pomiarów podłączonej do łączówki pary przewodów. Wtyk RJ10/6P2C z drugiej strony kabla można podłączyć do testera w celu dokonania pomiarów lub panelu dystrybucyjnego w celu diagnostyki i monitorowania linii z innego miejsca. Schemat połączeń wewnętrznych kabla prezentujemy poniżej:
Kabel służy do pomiarów linii w łączówkach nierozłącznych w których strona kablowa i krosowa są zwarte, można go również użyć do testowania w łączówkach rozłącznych należy jednak pamiętać, że strona kablowa i krosowa w łączówce nie zostaną rozłączone i nie będzie można przeprowadzić osobnych pomiarów strony kablowej i krosowej.

W ofercie posiadamy również kable pomiarowe zakończone krokodylami a także łączówki rozłączne, nierozłączne, suche, żelowane, numerowane 0..9 lub 1..0 zarówno oyginały ADC KRONE jak i tańsze zamienniki. Posiadamy również narzędzia niezbędne do mocowania kabli w łączówkach a także szeroki asortyment akcesoriów technologii LSA. Można je znaleźć w naszej ofercie wpisując LSA w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Złącza: wtyk LSA 2P, wtyk RJ10/6P2C
Przeznaczenie: testowanie linii w łączówkach nierozłącznych LSA/KRONE
Długość: ok 1.5m
Masa: ok. 32g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu