logo
Kabel pomiarowy do łączówek LSA/KRONE wtyk LSA 4P - wtyk RJ11/6P4C 1.5m
nr katalogowy: 41576
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowany kabel pomiarowy służy do pomiarów i diagnostyki pary żył w łączówkach rozłącznych LSA/KRONE. Kabel posiada wtyk LSA 4P z jednej oraz wtyk RJ11/6P4C z drugiej strony. Wtyk LSA 4P pasuje do styków diagnostycznych w łączówkach LSA/KRONE.
Po umieszczeniu wtyku LSA 4P w łączówce strona kablowa ab i krosowa a'b' łączówki zostaje rozłączona i można dokonywać osobnych testów i pomiarów strony kablowej oraz krosowej. Wtyk RJ11/6P4C z drugiej strony kabla można podłączyć do testera w celu dokonania pomiarów lub panelu dystrybucyjnego w celu diagnostyki i monitorowania linii z innego miejsca. Schemat połączeń wewnętrznych kabla prezentujemy poniżej:
Kabel służy do pomiarów linii wejściowych ab i wyjściowych a'b' wyłącznie w łączówkach rozłącznych. Wtyczka LSA kabla nie pasuje do styków diagnostycznych łączówek nierozłącznych z uwagi na większą grubość styków.

W ofercie posiadamy również kable pomiarowe zakończone krokodylami a także łączówki rozłączne, nierozłączne, suche, żelowane, numerowane 0..9 lub 1..0 zarówno oyginały ADC KRONE jak i tańsze zamienniki. Posiadamy również narzędzia niezbędne do mocowania kabli w łączówkach a także szeroki asortyment akcesoriów technologii LSA. Można je znaleźć w naszej ofercie wpisując LSA w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Złącza: wtyk LSA 4P, wtyk RJ11/6P4C
Przeznaczenie: testowanie linii w łączówkach rozłącznych LSA/KRONE
Długość: ok 1.5m
Masa: ok. 36g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu