logo
Łącznik RJ45/8P8C kat.6A nieekranowany UTP gniazdo-gniazdo typ KEYSTONE LogiLink
nr katalogowy: 42033
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą przedmiotu jest renomowana niemiecka firma LogiLink, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj zaś karta katalogowa dostępna jest tutaj

Łącznik RJ45-RJ45 służy do połączenia dwóch nieekranowanych patchcordów zaopatrzonych we wtyki typu RJ45 z zachowaniem transmisji w standardzie kat.6A (klasa EA - 500MHz) z prędkością do 10Gb/s. Połączenia wewnętrzne łącznika są zrealizowane 1:1 tzn. w obu gniazdach połączone są ze sobą piny o takich samych numerach - dzięki temu możliwe jest dokładne odwzorowanie pinów łączonych przewodów.

Łącznik posiada zaczepy standardu KEYSTONE dzięki czemu możliwe jest proste (przez zatrzask) mocowanie w uchwytach typu KEYSTONE. Oferowany łącznik ma szerokość tylko 14.6mm, co pozwala na montaż w blisko siebie umieszczonych otworach konstrukcyjnych KEYSTONE (np. w 24-portowych panelach do szaf instalatorskich 19"). Wymiary łącznika przedstawiamy poniżej:
Konstrukcja z zaczepami standardu KEYSTONE daje możliwość użycia łącznika w osprzęcie teleinformatycznym posiadającym uchwyty systemu KEYSTONE. Istnieje cała gama puszek, ramek, adapterów i paneli RACK z uchwytami KEYSTONE przeznaczonych do zamocowania elementów posiadających zaczepy typu KEYSTONE.
Przykładowe rozwiązania puszek, ramek, adapterów i paneli z wpiętymi złączami typu KEYSTONE prezentujemy na poniższych przykładach:
Oferowane przez nas puszki, ramki, panele, adaptery oraz moduły złącz typu KEYSTONE można znaleźć w naszej ofercie wpisując KEYSTONE w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Kategoria: 6A, klasa EA, pasmo 500MHz
Materiał: obudowa - ABS, styki - złocony fosforobrąz
Złącza: 2x gniazdo RJ45/8P8C nieekranowane, żeńskie
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 29.3/14.6/16.2mm
Masa: ok. 5g
Łącznik posiada zaczepy pasujące do standardu KEYSTONE 19.35mm x 14.8mm
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu