logo
Puszka elektroinstalacyjna OPTIMA podtynkowa jednokomorowa głęboka
nr katalogowy: 48850
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowany przedmiot jest puszką elektroinstalacyjną przeznaczoną do montażu w ściankach o grubości do 50mm z pustymi przestrzeniami (np. w płytach karton-gips, paździerzowych itp). Metalowe skrzydełka dokręcane dwiema śrubami unieruchamiają puszkę w ściance w której są montowane. Oczywiście puszkę można również stosować do typowych ścian (cegła, pustak, tynk) gipsując ją w uprzednio wykutym otworze. Oferowana puszka jest puszką jednokomorową - umożliwia zamocowanie pojedyńczej ramki i umieszczenie w niej gniazda lub modułu użytkowego. Puszka posiada dwa wkręty o rozstawie 60mm do mocowania ramki oraz 4 wyłamywane osłabienia do wprowadzenia kabli.
Uwaga! Oferowana puszka ma głębokość ok. 60mm - jest to puszka głęboka (typowe puszki mają głębokość ok. 40mm) umożliwiająca umieszczenie w niej nadmiaru kabla lub modułów wymagających większej przestrzeni (wiele modułów AV oraz teleinformatycznych wymaga puszek głębokich w celu wygodnego podłączenia przewodów zakończonych wtykami). Wymiarowanie puszki przedstawia rysunek poniżej:
Oferowana puszka jest przeznaczona do mocowania w niej typowych elementów domowej instalacji elektrycznej niemniej ze względu na głębokość rekomendujemy jej stosowanie do montażu elementów systemu MEDIABOX 45 z wykorzystaniem ramek-adapterów OPTIMA. Dzięki większej pojemności puszek uzyskuje się większą ilość miejsca do umieszczenia modułów MEDIABOX. Elementy niezbędne do złożenia i sposób ich montażu przedstawia schemat poniżej:
W ofercie posiadamy puszki o różnej ilości komór (od 1 do 5). Puszki OPTIMA, ramki OPTIMA z adapterami MEDIABOX 45x45 oraz wszystkie oferowane elementy systemu MEDIABOX 45 można znaleźć w naszej ofercie wpisując OPTIMA lub MEDIABOX w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Materiał: Tworzywo bezhalogenowe, samogasnące
Spełniane normy: PN–E 93208, klasa V0
Wymiary puszki zewnętrzne (średnica/głębokość): 68/60mm
Rozstaw otworów wkrętów mocujących ramkę: 60mm
Masa: ok. 34g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu