logo
Gniazdo telefoniczne RJ11/6P4C typ KEYSTONE styki 110
nr katalogowy: 48902
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowane gniazdo posiada złącze RJ11/6P4C stosowane w 2- lub 4-żyłowych instalacjach telefonicznych i teleinformatycznych. Gniazdo posiada cztery styki, może być więc stosowane do instalacji zarówno jedno- jak i dwu-liniowych. Gniazdo spełnia normy TIA/EIA-568-B gwarantując transmisję o częstotliwości do 10MHz. Podłączanie kabla realizowane jest przez listwy styków wykonane wg standardu 110, do wciskania żył należy używać narzędzia tego standardu lub posłużyć sie dołączonym dekielkiem umożliwiającym beznarzędziowe wciśnięcie żył typu drut lub linka o przekroju AWG22-26.
Gniazdo wykonane jest z białego ABS-u, styki kontaktowe wykonane są ze stopu miedzi pokrytego cienką (1.5μin) warstwą złota. Obudowa posiada zaczepy typu KEYSTONE i umożliwia proste (przez zatrzask) mocowanie w uchwytach typu KEYSTONE. Wymiarowanie gniazda prezentujemy poniżej:
Uchwyty typu KEYSTONE stosowane są w osprzęcie teleinformatycznym. Istnieje cała gama puszek, ramek, adapterów i paneli RACK z uchwytami KEYSTONE przeznaczonych do zamocowania elementów posiadających zatrzaski typu KEYSTONE.
Przykładowe rozwiązania puszek, ramek, adapterów i paneli z wpiętymi złączami typu KEYSTONE prezentujemy na poniższych przykładach:
Oferowane przez nas puszki, ramki, panele, adaptery oraz moduły złącz typu KEYSTONE można znaleźć w naszej ofercie wpisując KEYSTONE w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Złącze: RJ11/6P4C żeńskie, nieekranowane
Kategoria: 3, EIA/TIA 568-B
Pasmo: 10MHz
Rodzaj styków: 110
Materiał: obudowa - ABS, styki kontaktowe - stop miedzi pokryty 1.5μin złota
Wymiary gniazda (szerokość/wysokość/głębokość): 20/22/27mm
Standard Keystone 19.35mm x 14.8 mm
Masa: ok. 5g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu