logo
Magazynek na 10 odgromników gazowych trójelektrodowych do łączówek LSA/KRONE 10-parowych
nr katalogowy: 49445
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowany przedmiot jest magazynkiem na 10 odgromników gazowych trójelektrodowych 8x10 stosowanych do ochrony przeciwprzepięciowej dla sprzętu telekomunikacyjnego. Magazynek wraz z odgromnikami montowany jest na 10-parowych łączówkach LSA/KRONE rozłącznych lub nierozłącznych.
Magazynek posiada trójstykowe gniazda na 10 odgromników które łączą się z 10 parami styków łączówki LSA/KRONE oraz ze wspólną szyną uziemiającą. Styki krańcowe magazynku zapewniają połączenie szyny uziemiającej z gniezdnikiem w którym umieszczone są łączówki. Dzięki temu po uziemieniu gniezdnika zapewnione jest również uziemienie wszystkich odgromników (co jest warunkiem koniecznym do prawidłowego działania ochrony przeciwprzepięciowej). Konstrukcja obudowy umożliwia zamocowanie nakładek opisowych lub pokrywy ochronnej. Wymiarowanie magazynka prezentujemy poniżej.
Magazynek wykonany jest z samogasnącego poliestru PBT, styki wykonane są z posrebrzanego fosforobrązu.

W ofercie posiadamy odgromniki gazowe a także łączówki rozłączne, nierozłączne, suche, żelowane, numerowane 0..9 lub 1..0 zarówno oyginały ADC KRONE jak i tańsze zamienniki. Posiadamy również narzędzia niezbędne do mocowania kabli w łączówkach a także szeroki asortyment akcesoriów technologii LSA. Można je znaleźć w naszej ofercie wpisując LSA w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Ilość gniazd odgromników: 10
Materiał: obudowa - poliester PBT UL94V-0, styki - posrebrzany fosforobrąz
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 113/22.5/41mm
Masa: ok. 45g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu