logo
Gniezdnik ramka montażowa do mocowania 10 łączówek LSA/KRONE 10-parowych
nr katalogowy: 49460
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Gniezdnik jest ramką montażową z uchwytami (uszami) do zamocowania 10 łączówek LSA/KRONE. Odpowiednio profilowane uchwyty mają rozstaw ok 104mm co pozwala na mocowanie łączówek 10-parowych LSA/KRONE (nierozłącznych, rozłącznych, przełącznych, uziemiających, typu LSA-PLUS oraz LSA-PROFIL). Łączówki nasuwa się na uchwyty montażowe aż do zablokowania (zaczepy łaczówki zatrzaskują się w otworach uchwytów gniezdnika). Raster (odległość między środkami zamocowanych łączówek) wynosi 22.5mm.
Gniezdnik wykonany jest ze stali nierdzewnej o grubości ok. 1mm. Z tyłu oraz z obu boków gniezdnika umieszczone są otwory konstrukcyjne do prowadzenia kabla. Boczne otwory posiadają gumowe przepusty chroniące kabel przed przypadkowym przecięciem. Wymiarowanie gniezdnika prezentujemy poniżej:
W ofercie posiadamy łączówki rozłączne, nierozłączne, suche, żelowane, numerowane 0..9 lub 1..0 zarówno oyginały ADC KRONE jak i tańsze zamienniki. Posiadamy również narzędzia niezbędne do mocowania kabli w łączówkach a także szeroki asortyment akcesoriów technologii LSA. Można je znaleźć w naszej ofercie wpisując LSA w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Ilość mocowanych łączówek: 10
Materiał: stal nierdzewna 1mm
Przeznaczenie: mocowanie łączówek LSA/KRONE 10-parowych
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 225/106/49mm
Masa: ok. 248g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu