logo
Box skrzynka montażowa typ K do mocowania 3 łączówek LSA/KRONE 10-parowych
nr katalogowy: 49471
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferowana skrzynka montażowa służy do zamocowania 3 łączówek LSA/KRONE. Skrzynka zawiera profilowane uchwyty o rozstawie ok. 104mm co pozwala na mocowanie łączówek 10-parowych LSA/KRONE (nierozłącznych, rozłącznych, przełącznych, uziemiających, typu LSA-PLUS oraz LSA-PROFIL). Raster (odległość między środkami zamocowanych łączówek) wynosi 22.5mm. Wymiarowanie skrzynki prezentujemy poniżej:
Skrzynka przeznaczona jest do montażu naściennego wewnątrz pomieszczeń. Puszkę można zamontować na- lub podtynkowo (sztywne scianki wykonane z twardego tworzywa oraz chowane zawiasy pozwalają na montaż podtynkowy). Wewnątrz skrzynki zamocowany jest gniezdnik na 3 łączówki, kołek do mocowania uziemienia oraz uchwyty konstrukcyjne ułatwiające organizację kabli. W bocznych ściankach z czterech stron umieszczone są otwory konstrukcyjne do wprowadzania kabli. Otwory można pozostawić otwarte bądź zamknąć przepustami kablowymi. Uchylane drzwiczki wyposażone są w rygiel zamykany na klucz. Na wewnętrznej stronie drzwiczek umieszczona jest tablica opisowa łączówek. Skrzynka wykonana jest z ABS-u zaś gniezdnik na łączówki ze stali o grubości 1mm.

Głębokość wewnętrzna skrzynki wynosząca ok. 60mm, wystarcza do zamontowanie łączówek ale nie pozwala na montaż na łączówkach magazynków z odgromnikami - w ofercie posiadamy ramki pogłębiające które zwiększają głębokość skrzynki do 85mm (co wystarcza do montażu magazynków z odgromnikami).

W ofercie posiadamy łączówki rozłączne, nierozłączne, suche, żelowane, numerowane 0..9 lub 1..0 zarówno oyginały ADC KRONE jak i tańsze zamienniki. Posiadamy również narzędzia niezbędne do mocowania kabli w łączówkach a także szeroki asortyment akcesoriów technologii LSA. Można je znaleźć w naszej ofercie wpisując LSA w wyszukiwarce w katalogu produktów.
Dane techniczne
Ilość mocowanych łączówek: 3
Materiał: obudowa - ABS, gniezdnik - stal 1mm
Kolor: szary
Przeznaczenie: mocowanie łączówek LSA/KRONE 10-parowych
Wymiary (szerokość/wysokość/głębokość): 140/170/75mm
Masa: ok. 420g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu