logo
Stacja dokująca USB - APPLE iPad/iPhone LogiLink
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
nr katalogowy : 51583
Dostawcą urządzenia jest renomowana niemiecka firma LogiLink. Szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś instrukcja obsługi dostępna jest tutaj.

Oferowana stacja dokująca umożliwia podłączenie sprzętu Appla (iPad, iPhone, iPod) do portu USB komputera w celu synchronizacji, przesyłania danych oraz ładowania baterii. W celu ładowania baterii możliwe jest również podłączenie do ładowarki (sieciowej lub samochodowej) wyposażonej w gniazdo USB 5V.
Długość wbudowanego kabla USB wynosi ok. 90cm (specjalna profilowanie podstawki umozliwia wygodne chowanie nadmiaru kabla).
Stacja dokująca wykonana jest z wysokogatunkowego plastiku w kolorze czarnym i jest wzorniczo pasująca do urządzeń Appla, gumowe antypoźlizgowe nóżki utrudniaja przesuwanie stacji na gładkim podłożu.
Stacja przeznaczona jest do tabletu, niemniej oczywiście z można na niej "dokować" również iPhona i iPoda.


Stacja zaprojektowana jest w taki sposób, że od frontu posiada profilowanie oraz wtyk Apple Dock 30pin do postawienia tabletu pionowo (synchronizacja, przesył danych i ew. ładowanie odbywa się wówczas przez wbudowany Apple Dock). Od tyłu natomiast stacja posiada profilowanie do postawienia tabletu poziomo (wówczas do przesyłu danych, synchronizacji ew. ładowania niezbędny jest dodatkowy typowy Applowski kabel - nie dostarczany w komplecie
Wymiary (Szerokość/wysokość/głębokość): 175/70/110mm
Masa: ok. 216g
Długość wbudowanego kabla USB: ok. 90cm
Kolor: czarny
Złącza: 1xwtyk Apple 30pin dock connector, 1xwtyk USB/A

Wymiary: 97/56/26mm
Masa (bez zasilacza): ok. 80g
Zasilanie 16V/300mA
Komplet zawiera: urządzenie wzmacniające, zasilacz 16V/300mA oraz niemiecko i angielskojęzyczną instrukcję obsługiSTRATOS | tel.22.834.88.30 |fax.22.834.75.94 |e-mail: info@stratos.com.pl
01-823 Warszawa ul. Kasprowicza 107 (Szkoła Podstawowa nr 223)