logo
Adapter antenowy RF wtyk TNC - wtyk RCA/CINCH 75Ω
nr katalogowy: 62562
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
TNC jest złączem stosowanym w radiokomunikacji, najczęściej w urządzeniach i antenach WLAN oraz GSM. Złącza TNC przenoszą sygnał w paśmie do 11GHz i posiadają impedancję 50Ω (najczęściej stosowane) lub 75Ω (stosowane rzadko). RCA/CINCH jest złączem stosowanym w technice Audio-Video, R/TV oraz czasem w radiotelekomunikacji. Złącza RCA/CINCH mają impedancję 75Ω i przenoszą sygnał w paśmie do 3GHz.

Oferowany adapter jest przejściówką do zamiany typu złącza. Adapter najczęściej stosowany jest w sytuacji, gdy łączone kable lub sprzęty posiadają odpowiednie złącza RCA/CINCH oraz TNC. Adapter posiada z jednej strony złącze męskie TNC zaś z drugiej strony złącze męskie RCA/CINCH:
Adapter wykonany jest niklowanego stopu miedzi. Impedancja adaptera wynosi 75Ω. Wymiarowanie adaptera prezentujemy poniżej:
Do przesyłania sygnałów RF (Radio Frequency - wysokie częstotliwości MHz-GHz) stosowanych jest wiele rodzajów złącz koncentrycznych. W urządzeniach i antenach TV, SAT, FM, DAB, DVB, GSM, GPS, WiFi itp. występują złącza przeznaczone do pracy w zakresach częstotliwości od kilkudziesięciu MHz do kilkudziesięciu GHz. Najczęściej stosowane obecnie złącza prezentuje tabela poniżej - prezentujemy w niej wygląd wtyków i gniazd danego typu, maksymalną częstotliwość pracy oraz przybliżone średnice złącz.
Dane techniczne
Złącza: wtyk TNC męski, wtyk RCA/CINCH męski
Impedancja: 75Ω
Pasmo pracy: <3GHz
Materiał: niklowany stop miedzi
Wymiary (długość/średnica w najszerszym miejscu): 39/14.5mm
Masa: ok. 15g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu