logo
Łącznik antenowy RF gniazdo SMA - gniazdo SMA HQ 50Ω
nr katalogowy: 62575
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Złącza rodziny SMA (SubMiniature version A) są miniaturowymi złączami wysokiej częstotliwości o impedancji 50Ω i paśmie pracy do 18GHz. Stosowane są najczęściej w urządzeniach i antenach WiFi oraz LTE. Złącza występują w wersjach SMA i RSMA różniących się rodzajem pinu centralnego. RSMA (RP-SMA Revers Polarity SMA) jest odmianą złącza SMA o identycznych rozmiarach z zamienionym pinem centralnym (wtyk SMA posiada pin męski zaś wtyk RSMA ma pin żenski i analogicznie gniazdo SMA posiada pin żeński zaś gniazdo RSMA ma pin męski.
Oferowany łącznik posiada z obu stron gniazda SMA i umożliwia łączenie przewodów RF przesyłających sygnały wysokiej częstotliwości w paśmie do 18GHz zakończonych wtykami typu SMA. Innym zastosowaniem łącznika jest zamiana złącza SMA z męskiego na żeńskie.
Do przesyłania sygnałów RF (Radio Frequency - wysokie częstotliwości MHz-GHz) stosowanych jest wiele rodzajów złącz koncentrycznych. W urządzeniach i antenach TV, SAT, FM, DAB, DVB, GSM, GPS, WiFi itp. występują złącza przeznaczone do pracy w zakresach częstotliwości od kilkudziesięciu MHz do kilkudziesięciu GHz. Najczęściej stosowane obecnie złącza prezentuje tabela poniżej - prezentujemy w niej wygląd wtyków i gniazd danego typu, maksymalną częstotliwość pracy oraz przybliżone średnice złącz.
Oferowany łącznik wykonany jest z niklowanego mosiądzu i posiada złocone styki. Impedancja łącznika wynosi 50Ω.
Dane techniczne
Złącza: 2x gniazdo SMA żeńskie
Impedancja: 50Ω
Pasmo pracy: 18GHz
Materiał: niklowany mosiądz, styki kontaktu złocone
Wymiary (długość/średnica) 15/6mm
Masa: ok. 1g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu