logo
Łącznik antenowy RF gniazdo N - gniazdo N HQ 50Ω
nr katalogowy: 62650
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Złącze N jest popularnym współosiowym złączem stosowanym w technice radiowej oraz TV. Złącza N pracują w paśmie do 11GHz i są dostępne w wersjach o impedancji 50Ω (stosowane w sieciach WiFi oraz GSM) lub 75Ω (stosowane w TV kablowej).

Oferowany łącznik posiada z obu stron złącza N żeńskie. Łącznik umożliwia łączenie przewodów RF przesyłających sygnały wysokiej częstotliwości w paśmie do 11GHz zakończonych wtykami typu N. Innym zastosowaniem łącznika jest zamiana złącza N z wtyku na gniazdo.
Łącznik wykonany jest niklowanego stopu miedzi i posiada złocone styki kontaktowe. Impedancja łącznika wynosi 50Ω. Wymiarowanie łącznika prezentujemy poniżej:
Do przesyłania sygnałów RF (Radio Frequency - wysokie częstotliwości MHz-GHz) stosowanych jest wiele rodzajów złącz koncentrycznych. W urządzeniach i antenach TV, SAT, FM, DAB, DVB, GSM, GPS, WiFi itp. występują złącza przeznaczone do pracy w zakresach częstotliwości od kilkudziesięciu MHz do kilkudziesięciu GHz. Najczęściej stosowane obecnie złącza prezentuje tabela poniżej - prezentujemy w niej wygląd wtyków i gniazd danego typu, maksymalną częstotliwość pracy oraz przybliżone średnice złącz.
Dane techniczne
Materiał: niklowany mosiądz, złocone styki kontaktowe
Złącza: 2x gniazdo N żeńskie
Impedancja: 50Ω
Pasmo pracy: <11GHz
Wymiary (długość/średnica w najszerszym miejscu): 37/18mm
Masa: ok. 34g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu