logo
Adapter RF wtyk RP-TNC - gniazdo RP-SMA HQ 50Ω
nr katalogowy: 63434
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Złącze RTNC (RP-TNC Revers Polarity TNC) jest odmianą złącza TNC o identycznych rozmiarach z zamienionym stykiem kontaktowym (wtyk TNC posiada kontakt męski zaś wtyk RTNC ma kontakt żeński i analogicznie gniazdo TNC posiada kontakt żeński zaś gniazdo RTNC ma kontakt męski). Taka sama sytuacja ma miejsce w złączu RSMA (RP-SMA Revers Polarity SMA)
Oferowany adapter jest przejściówką do zamiany gniazda RTNC na gniazdo RSMA, zamiany wtyku RSMA na wtyk RTNC lub połączenia ze sobą kabli. Adapter najczęściej stosowany jest w sytuacji, gdy łączone kable lub sprzęty posiadają odpowiednie złącza RTNC oraz RSMA.

Do przesyłania sygnałów RF (Radio Frequency - wysokie częstotliwości MHz-GHz) stosowanych jest wiele rodzajów złącz koncentrycznych. W urządzeniach i antenach TV, SAT, FM, DAB, DVB, GSM, GPS, WiFi itp. występują złącza przeznaczone do pracy w zakresach częstotliwości od kilkudziesięciu MHz do kilkudziesięciu GHz. Najczęściej stosowane obecnie złącza prezentuje tabela poniżej - prezentujemy w niej wygląd wtyków i gniazd danego typu, maksymalną częstotliwość pracy oraz przybliżone średnice złącz.
powiększenie
Oferowany adapter wykonany jest z mosiądzu kolorowanego na złoto i posiada złocone styki. Impedancja adaptera wynosi 50Ω.
Dane techniczne
Złącza: wtyk RTNC żeński, gniazdo RSMA męskie
Impedancja: 50Ω
Pasmo pracy: 11GHz
Materiał: mosiądz kolorowany na złoto, styki kontaktu złocone
Wymiary (długość/średnica): 29.5/14.5mm
Masa: ok. 13g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu