logo
Gniazdo antenowe współosiowe SMA 50Ω skręcane VITALCO
nr katalogowy: 68491
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą przedmiotu jest renomowana firma VITALCO - producent kabli i osprzętu AV.

Złącza rodziny SMA (SubMiniature version A) są miniaturowymi złączami wysokiej częstotliwości o impedancji 50Ω i paśmie pracy do 18GHz. Stosowane są najczęściej w urządzeniach i antenach WiFi oraz LTE. Złącza występują w wersjach SMA i RSMA różniących się rodzajem pinu centralnego. RSMA (RP-SMA Revers Polarity SMA) jest odmianą złącza SMA o identycznych rozmiarach z zamienionym pinem centralnym (wtyk SMA posiada pin męski zaś wtyk RSMA ma pin żenski i analogicznie gniazdo SMA posiada pin żeński zaś gniazdo RSMA ma pin męski.
Oferowane złącze jest gniazdem SMA żeńskim o impedancji 50Ω przeznaczonym do obsadzenia na współosiowym kablu koncentrycznym o średnicy zawnętrznej do 6mm, czyli na kablach 50Ω typu RG174, RG58, H155 i ich odpowiednikach. Obsadzenie złącza na kablu polega na przykręceniu żyły środkowej (SIGNAL) kabla koncentrycznego do tulejki centralnej, kontakt do ekranu (GROUND) wykonany jest w formie 'chorągiewki' którą należy na ekranie zacisnąć.
Do przesyłania sygnałów RF (Radio Frequency - wysokie częstotliwości MHz-GHz) stosowanych jest wiele rodzajów złącz koncentrycznych. W urządzeniach i antenach TV, SAT, FM, DAB, DVB, GSM, GPS, WiFi itp. występują złącza przeznaczone do pracy w zakresach częstotliwości od kilkudziesięciu MHz do kilkudziesięciu GHz. Najczęściej stosowane obecnie złącza prezentuje tabela poniżej - prezentujemy w niej wygląd wtyków i gniazd danego typu, maksymalną częstotliwość pracy oraz przybliżone średnice złącz.
powiększenie
Oferowane gniazdo wykonane jest z niklowanego mosiądzu i posiada złocony styk centralny. Osłona wykonana jest z miękkiego TPE. Impedancja gniazda wynosi 50Ω.
Dane techniczne
Złącze: gniazdo SMA żeńskie
Impedancja: 50Ω
Pasmo pracy: 18GHz
Materiał: korpus mosiężny niklowany, styk centralny złocony, osłona TPE
Wymiary z osłoną (długość/średnica): 49/11mm
Masa 1szt: ok. 6g
Maksymalna średnica pasującego przewodu: 6mm
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu