logo
Gniazdo antenowe współosiowe FME 50Ω skręcane VITALCO
nr katalogowy: 68581
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Dostawcą przedmiotu jest renomowana firma VITALCO - producent kabli i osprzętu AV.

Złącza FME (For Mobile Equipment) są miniaturowymi złączami wysokiej częstotliwości o impedancji 50Ω i pasmie pracy do 2GHz. Stosowane są najczęściej w urządzeniach i antenach GSM. Oferowane przez nas gniazdo przeznaczone jest do obsadzenia na współosiowym kablu koncentrycznym 50Ω o średnicy zawnętrznej do 6mm, czyli na kablach 50Ω typu RG174, RG58, H155 i ich odpowiednikach.

Obsadzenie złącza na kablu polega na przykręceniu żyły środkowej (SIGNAL) kabla koncentrycznego do tulejki centralnej, kontakt do ekranu (GROUND) wykonany jest w formie 'chorągiewki' którą należy na ekranie zacisnąć.
Do przesyłania sygnałów RF (Radio Frequency - wysokie częstotliwości MHz-GHz) stosowanych jest wiele rodzajów złącz koncentrycznych. W urządzeniach i antenach TV, SAT, FM, DAB, DVB, GSM, GPS, WiFi itp. występują złącza przeznaczone do pracy w zakresach częstotliwości od kilkudziesięciu MHz do kilkudziesięciu GHz. Najczęściej stosowane obecnie złącza prezentuje tabela poniżej - prezentujemy w niej wygląd wtyków i gniazd danego typu, maksymalną częstotliwość pracy oraz przybliżone średnice złącz.
powiększenie
Oferowane gniazdo wykonane jest z mosiądzu i posiada złocony styk centralny. Osłona wykonana jest z miękkiego TPE. Impedancja gniazda wynosi 50Ω.
Dane techniczne
Złącze: gniazdo FME żeńskie
Impedancja: 50Ω
Pasmo pracy: 2GHz
Materiał: korpus mosiężny niklowany, styk centralny złocony, osłona TPE
Wymiary z osłoną (długość/średnica): 51/11mm
Masa 1szt: ok. 8g
Maksymalna średnica pasującego przewodu: 6mm
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu