logo
Przewód sygnałowy okrągły ekranowany AV HQ OFC 2x0.22mm² CORDIAL CMK222
nr katalogowy: 70894
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Oferta dotyczy 1mb przewodu i prosimy o zamawianie ilości w pełnych metrach. Kabel jest odwijany z rolek 100mb i przy zamówieniu pełnych 100mb dostarczamy kabel na fabrycznej rolce.

Producentem przewodu jest renomowana niemiecka firma CORDIAL, szczegółowy opis dostępny na stronie producenta tutaj, zaś specyfikacja dostępna jest tutaj.

Oferowany przewód jest wysokiej klasy ekranowanym kablem sygnałowym do symetrycznego (zbalansowanego) przesyłania sygnałów zarówno analogowych (np. mikrofon, instrumenty muzyczne) jak i cyfrowych (np. S/PDIF).
Każda z 2 żył wewnętrznych oferowanego przewodu jest wykonana z linki Cu OFC o przekroju 0.22mm² (AWG24-28x0.1mm AWG38). Żyły są wzajemnie skręcone na całej długości (twisted pair) co zapewnia wysoką odporność na zakłócenia. Dielektryk wykonany jest z PE zaś ekran ze spiralnie ułożonej plecionki Cu OFC.
Płaszcz wykonany z elastycznego PVC o ściankach grubości ok. 2mm dzięki czemu kabel jest giętki i elastyczny a jednocześnie odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wysoka czystość miedzi, skręcone żyły oraz skuteczne ekranowanie gwarantują wysoką jakość transmisji sygnałów i predystynują przewód do używania w wysokiej klasy instalacjach audio oraz audio-video.
Dane techniczne
Przewodnik: Cu OFC 2xØ0.6mm (2x0.22mm², 2x28xAWG38)
Ekranowanie: spiralnie ułożona plecionka Cu
Izolacja: PE
Płaszcz zewnętrzny: PVC, Ø6.5mm
Masa 1mb: ok. 53g
Kontakt
Adres internetowy: www.stratos.pl
E-mail: info@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu